قیمت سگ شیتزو عروسکی

قیمت سگ شیتزو عروسکی

قیمت سگ شیتزو عروسکی به عوامل مختلفی بستگی دارد قبل از اقدام به خرید سگ شیتزو بهتر است در مورد وقیمت سگ شیتزو عروسکیاطلاعات کاملی در مورد این سگ بدانید تا با آگاهی لازم سگ خود را انتخاب کنید.

رنگ بندی وقیمت سگ شیتزو عروسکی

رنگ بندی در قیمت سگ شیتزو عروسکی بسیار تاثیر گذار است.  سگ شیتزو از جمله نژاد های است که درهمه رنگ ها دیده می شود رنگ های سفید و قهوه ای مشکی خاکستری در ایران بیشتر مشاهده می شود.

اما رنگ های جگری آبی و بلوطی هم گزارش شده است  که هریک از این رنگ بندی ها بر روی قیمت سگ شیتزو عروسکی تاثیر گذار است.بینی این سگ معمولاً تیره است به جز در رنگ جگری که بینی هم جگری رنگ است و در موارد خاکستری که بینی کمی سفید دیده می شود .

شیتزو یکی از نژاد هایی است که بسیار با نژادهای دیگر ترکیب و هیبرید گیری شده است به همین دلیل رنگ بندی های بسیار متفاوتی در آن دیده می شود . شیتزو تریر یکی از معروف ترین هیبرید هایی که در بین سگ های شیتزو دیده می شود.

تغذیه و قیمت سگ شیتزو عروسکی

اگر شما هم صاحب یک سگ شیتزو هستید باید مطمئن شوید که مواد غذایی مناسب برای سگ کوچک خود انتخاب کنید. سلامت کلی این سگ نیز به طور مستقیم مرتبط با مواد غذایی است که شما به او می دهید.

سیستم گوارش اولین خط دفاعی است که در برابر سمومی که وارد بدن می شوند از بدن دفاع می کند. متاسفانه شیتزو مستعد ابتلا به آلرژی غذایی و عفونت های گوارشی و مشکلات دهان و دندان و عفونت های پوستی می باشد.

با تغذیه مناسب می توان به کاهش این بیماری ها پرداخت.شیتزو اگر مواد مغذی مناسب و یک رژیم غذایی متعادل داشته باشد کمتر به این بیماری ها مبتلا می شود.غذاهایی که شما برای سگ تان انتخاب می کنید با توجه به صفات ژنتیکی, سلامت, سن, وزن و سطح فعالیت او می تواند تغییر کند.

قیمت سگ شیتزو عروسکی

بهداشت و قیمت سگ شیتزو عروسکی

پوشش بدن شیتزو بسیار زیبا و دلربا است و در رنگ‌های سیاه، سیاه و سفید، خاکستری و سفید و قرمز و سفید دیده می‌شود. اگر صاحب یک شیتزو باشید، نگهداری از مو و پوشش بدنش برای شما جالب و دوست داشتنی خواهد بود.

برای آنکه موها در هم تنیده نشوند، لازم است هر روز موهای شیتزوی خود را شانه بزنید. همچنین یکبار حمام کردن در هفته برای شیتزوی شما مناسب خواهد بود. البته، بسیاری از دوست داران شیتزو در نهایت تسلیم می‌شوند و موهای سگ خود را به دست یک آرایشگر حرفه‌ای می‌سپارند تا کوتاه‌شان کند.

هرچند شاید در نتیجه این کار از زیبایی و جلوه شیتزوی شما کاسته شود، اما نگهداری از او برای شما راحت‌تر خواهد بود. در صورتی‌که موهای شیتزوی خود را کوتاه کرده‌اید و می‌خواهید به همین کوتاهی بماند، لازم است حداقل هر ۶ تا ۸ هفته نزد یک آرایشگر بروید. درصورتی هم که خودتان کار آرایشگری و اصلاح موهایش را انجام می‌دهید، سعی کنید تجربه خوبی برای خودتان و سگ‌تان ایجاد کنید تا هم با شما همکاری کند و هم لذت انجام این کار برای شما دوچندان شود.

سگ شیتزو با کودکان و سایر حیوانات خانگی چه رفتاری دارد؟

سگ شیتزو، یک سگ خانواده فوق العاده است. شیتزوها با سایر سگ‌ها و حیوانات خانگی به خوبی کنار می آیند و به لطف شخصیت آرام و مطیعی که دارند، دوست خوبی برای کودکان هستند.

البته بهتر است به کودکان خود بیاموزید که نشسته با شیتزوی شما بازی کنند، زیرا اندازه کوچک شیتزو او را در معرض آسیب‌ها و  خطرات زیادی قرار می‌دهد. همچنین به کودکان خود بیاموزید که انگشتان‌شان را از چشم‌های برآمده و درشت شیتزو دور نگهدارند تا چشم‌ها آسیبی نبینند.

قیمت سگ شیتزو عروسکی وچند نکتۀ مهم دربارۀ آن

  • موجودی با نام شیتزوی فنجانی وجود ندارد. این اسم فقط یک تبلیغ است تا توله‌کش‌ها یا پرورش‌دهنده‌های بی‌مسئولیت شیتزوهای کوچک را، یا شیتزوهایی را که بعدا بزرگ می‌شوند بفروشند.

  • تربیت کردن شیتزوها آسان نیست. ثبات رفتاری داشته باشید. پیش از اینکه شیتزویتان کاملا تربیت شود، اجازه ندهید بی‌هدف در خانه پرسه بزند. برای تربیت او می‌توانید از پارک سگ استفاده کنید.

  • شیتزوهایی که پوزۀ کوتاه دارند به گرما حساسند. هوا در گذر از مجرای تنفسی سگ خنک می‌شود و بعد وارد ریه می‌شود. طول این مجرا در سگ‌هایی که پوزۀ کوتاه دارند کوتاه است و هوا به اندازۀ کافی خنک نمی‌شود. در روزهای گرم شیتزوی خود را در هوای خنک خانه نگه دارید.

  • موهای شیتزو باید هر روز شانه شود. موهای او زود گره می‌خورد.

  • رابطۀ سگ‌های نژاد شیتزو با بچه‌ها خوب است، اما اگر کودک خردسال دارید بهتر است شیتزو را انتخاب نکنید، چون سگ‌های نژاد شیتزو کوچکند و ممکن است کودک از سر ناآگاهی یا ناتوانی به او آسیب بزند.

  • سگ‌های نژاد شیتزو اغلب خس‌خس می‌ک

  • نند یا در خواب خرناس می‌کشند.

  • خرابی دندان در سگ‌های نژاد شیتزو شایع است.

  • به نظر می‌رسد شیتزوها تمایل به مدفوع‌ خواری دارند. باید مراقب باشید که این کار تبدیل به عادتشان نشود.

  • تولۀ کوچک خود را از توله‌کش‌ها نخرید. توله‌تان را از پرورش‌دهنده‌ای بگیرید که به‌خوبی از سگ‌هایش مراقبت کند و پیش از تولید مثل از سلامت سگ‌هایش مطمئن شود.

سگ شیتزو ذاتاً سگ پر جنب و جوشی است اما غالباً ترجیح می دهد تا در مکان های مورد علاقه اش لم بدهد و استراحت کند. پیاده روی های روزانه به سلامت نگه داشتن حیوان کمک خواهد کرد.

محمد علیزاده

Just me, myself and I, exploring the universe of uknownment. I have a heart of love and a interest of lorem ipsum and mauris neque quam blog. I want to share my world with you.

برچسب‌ها


{{title}}

{{description}}

وابستگی طوطی ها و پرندگان سخنگو به اشیاء

و هر دو یکدیگر را دوست دارند ! خریدار این حرف را جدی نگرفت و مرغ عشق که قیمتی ناچیز داشت را جداگانه فروخت و متوجه شد بعد از گذشت مدتی کم کاکادو بسیار افسرده شده شروع کرده پروبال خود را می جود و قیچی می کند و دیگر حرف نمی زند . سپس هرچه جستجو کرد خریدار مرغ عشق را نیافت حال مرغ عشق ۸ هزار تومانی را حاضر بود ۵۰۰ هزار تومان بخرد اما… پیدا نشد.

هوش زیاد طوطی سانان ، ویژگی خوب یا بد؟

طوطی ها مانند کودکان نیاز به مدیریت و کنترل دارن طوطی هایی که صاحبین آنها برایشان اسباب بازیهای متنوع , مکان امن برای بیرون آمدن از قفس و یا پارک بازی و حتی درختچه های مخصوص طوطی فراهم می کنند طوطی های خوشبختی هستن برخی طوطی ها سالیان سال مانند مجسمه در گوشه خانه نگهداری می شون.

ایا نگهداری از حیواناتی مانند طوطی در درمان افسردگی موثر هستند؟

متاسفانه عده زیادی بوده و هستند که فکر می کنند اگر تنها هستند وجود حیوانی مانند یک طوطی مثل کاسکو با هوش زیاد انها را از تنهایی در می اورد، البته این درست است اما اگر آن شخص اجتماعی و نرمال باشد در غیر اینصورت به سوراغ حیوان دیگری جهت نگهداری بروید زیرا طوطی ها خیلی اجتماعی هستند و بودن کنار یک فرد یا خانواده نا آرام یا کسل او را نیز پس از مدتی درگیر می سازد.

خرید طوطی سخنگو

خرید طوطی سخنگو خرید طوطی سخنگو  باید با دقت انجام شود و قبل از خرید طوطی سخنگو باید در مورد خصوصیات اخلاقی و نیازهای هر کدام از انواع طوطی اطلاعاتی کسب کنید زیرا در صورت انتخاب غلط علاوه بر صرف هزینه و زمان زیاد، باعث دلزدگی شما از پرندگان و آسیب رسیدن به پرنده نیز

سگهای قهرمان

سگهای قهرمان: سگها در هنر ،فیلمها،سریالهای تلویزیونی،کتابها و داستانها همیشه کارهای غیر عادی،جسورانه و قهرمانانه ای از خود نشان می دهند.

آموزش سگ برای بازی بگیر و بیار

شاید آموزش بازی گرفتن و آوردن در نگاه اول آسان به نظر برسد. هرچه باشد سگ‌ها عاشق بازی کردن و راضی نگه داشتن صاحبان خود هستند. بنابراین آموزش این بازی نباید خیلی دشوار باشد؟ با

Questions? Chat with us!Support is online.Support is away.Chat with 7tooti TeamChat with 7tooti Team