پانسیون روزانه سگ و گربه

پانسیون روزانه سگ و گربه

پانسیون روزانه سگ و گربه با مجرب ترین کادر دامپزشکی و حضور دامپزشک کشیک به صورت شبانه روزی، پذیرش سگ وگربه  با دریافت گواهی و معاینه دامپزشک، برای اطمینان از سلامت سگ انجام داده و سپس اقدام به نگهداری سگ درپانسیون می نمایند.

پانسیون روزانه سگ و گربه به تربیت و آموزش سگ، آموزش نکات کلیدی به سگ وگربه، کنترل پرخاشگری رفتاری سگ وگربه شامل سرو صدا، کنترل ادرار و مدفوع، روانشناسی سگ توسط بهترین مربی تربیت سگ پرداخته می شود و ساعت هایی در روز به بازی با سگ اختصاص داده می شود.

پانسیون روزانه سگ و گربه محلی است که سگ، گربه یا حیوان خانگی شما در نبودتان، می تواند مانند شما از تعطیلات لذت ببرد. پانسیون های حیوانات برای نگهداری سگ و گربه در غیاب صاحبانشان دایر شده‌ و برخی خدماتی مانند فروش لوازم جانبی سگ، اصلاح و آرایش موی سگ و تربیت سگ را نیز ارائه می‌دهند. ازاین پانسیون ها با نام “هتل حیوانات خانگی” نیز یاد می شود. هتل هایی که بر حسب امکانات خود به حیوانات خانگی تا سطح “هتل پنج ستاره” نیز ارتقاء می‌یابند. احداث پانسیون سگ نیز به سرعت در تهران درحال گسترش است.

هزینه پانسیون روزانه سگ و گربه

در این مراکز، انواع اسباب‌بازی‌‌، لباس، کفش و غذاهای مخصوص خارجی وجود دارند و خدمات آرایشی و پیرایشی هم‌چون کوتاه کردن مو و ناخن و بال، شستشو و نیز معاینات دامپزشکی ارائه می‌شود. تبلیغات این مراکز در دنیای مجازی صورت می‌گیرد.

هزینه‌ها پانسیون روزانه سگ و گربه بر اساس کیفیت خدمات و محل پانسیون ها تعیین شده‌اند. سرویس برخی از آنها به چند قفس و مقداری خوراک محدود می‌شود که در این صورت، هزینه نگاهداری حیوانات روزانه با هم متفاوت است. در پانسیون‌های لوکس اما بهای نگاهداری به روزی ۵۰ تا ۷۰ هزار تومان می‌رسد. این قیمت‌ها مربوط به سگ و گربه هستند و مخارج نگاهداری جوندگان و پرندگان ارزان‌تر است.

دوره‌های آموزشی و پرورشی پانسیون روزانه سگ و گربه

در این پانسیون ها دوره‌های آموزشی نیز برگزار می‌شود. سگ‌ها و گربه‌ها در این دوره‌ها در دو مرحله مقدماتی و پیشرفته تربیت می‌شوند در دوره مقدماتی دستورهای ضروری به توله‌ها آموزش داده می‌شود مثل این که کجا دستشویی برود، فرامین بکن و نکن را یاد بگیرد و اوامر صاحبش را بفهمد. مرحله پیشرفته برای اصلاح رفتار حیوان، افزایش اعتماد به نفس او، از بین بردن ترس‌هایش و ترک عادت‌هایی مثل صمیمیت با غریبه‌هاست.

نگهداری در پانسیون روزانه سگ و گربه

گربه وسگ هایی که عقیم هستند هر روز به مدت ۳ ساعت وارد اتاق بازی مخصوصشان شده و از بازی با وسایل مختلف که برای آنها طراحی شده لذت میبرند که میتوانید جزییات را درفایل برنامه روزانه مشاهده نمایید.
در ضمن برای گربه وسگ  ها در ساعات خاصی از روز موسیقی مخصوصشان پخش خواهد شد.
موسیقی که  برای گربه وسگ ها پخش م شود بر اساس صداهایی است که گربه ها با آن ارتباط میگیرند و یا اصواتی که در طبیعت باعث کنجکاوی و علاقه گربه ها به این صداهاست.
این موسیقی ها فقط برای گربه وسگ ها و بر اساس زبان موسیقی آنها نوشته و ساخته شده و کاملا کاری تخصصی است.

این موسیقی از طریق صداهای انسانی و آلات موسیقی کلاسیک ظبط شده است و نه تنها برای گربه وسگ سانان بلکه برای همستر و موش و سایر پرندگانی که میخوانند هم بسیار مناسب و جذاب است.

قوانین پانسیون روزانه سگ و گربه

– روزانه حداقل ۲ نوبت تک تک واحد های پانسیون تمیز میشود که شامل ضدعفونی ,تعویض کردن حوله ها,تعویض آب و غذا و جایگزینی با آب و غذای تازه و ضدعفونی و تعویض بستر ظرف توالت میباشد.

– حیواناتی برای پانسیون پذیرش میشوند که شناسنامه داشته و آخرین دوره واکسن و درمان ضدانگلی خود را دریافت کرده باشند.در غیر این صورت از پذیرش و پانسیونشان معذوریم.

– تمامی حیوانات پانسیون توسط پرسنل با تجربه در طول روز مانیتور شده و کوچک ترین تغییرات رفتاری از جمله کاهش اشتها,افسردگی,بی حالی و غیره به دکتر دامپزشک برای رسیدگی به حیوانتان گزارش می شود.
– همه حیوانات پانسیون با غذای خشک با کیفیت بالا تغذیه میشوند تا مدفوع سفت بماند و از بیماری های روده ای معده ای جلوگیری شود.در ضمن اگر حیوانتان به غذای خاصی عادت دارد میتوانید با مشورت با دکتر دامپزشک به همراه خود بیاورید تا در اختیارش بگذاریم.
– برای محافظت از حیوان دلبندتان و ایجاد محیطی آرام و سالم از پذیرفتن حیواناتی با بیماری های واگیر دار و یا حیوانات تهاجمی و پرخاشگر معذوریم.

– تک تک واحد های پانسیون حیوانات به صورت دائم و مستمر در روز توسط دکتر دامپزشک مجرب بازدید و مانیتور میشود.
– از رفتارها و فعالیت های حیوانتان یادداشت برداری میشود تا شما هم در جریان امورش باشید.
– هنگام ورود حیوان شما به پانسیون حدود ۲۰ دقیقه معاینه و چکاپ کامل توسط دکتر مجرب دامپزشک انجام شده و پس از چک کردن شناسنامه برای شما برگه گواهی سلامت حیوان صادر میشود که با در دست داشتن این برگه حیوان خود را میتوانید از پانسیون خارج نمای

ویژگی پانسیون روزانه سگ و گربه خوب

نگهداری در فضای مجزا طبق اصول جهانی بدون ارتباط چشمی زیر نظر دامپزشک و رفتار شناس و نگهبان در محیطی کاملاً بهداشتی با نظافت روزانه  در آرامش کامل با استفاده از فوم‌های صداگیری تخلیه انرژی، روزانه در دو نوبت صبح و عصر هر بار ۲ ساعت بازی با رفتارشناس و استفاده از تردمیل مخصوص سگ‌ها، رفع ناهنجاری‌ها، شانه‌کشی و نظافت روزانه، عکاسی، آرایشگاه از ویژگی های خوب پانسیون روزانه سگ و گربه است.

محمد علیزاده

Just me, myself and I, exploring the universe of uknownment. I have a heart of love and a interest of lorem ipsum and mauris neque quam blog. I want to share my world with you.

برچسب‌ها


{{title}}

{{description}}

هوش زیاد طوطی سانان ، ویژگی خوب یا بد؟

طوطی ها مانند کودکان نیاز به مدیریت و کنترل دارن طوطی هایی که صاحبین آنها برایشان اسباب بازیهای متنوع , مکان امن برای بیرون آمدن از قفس و یا پارک بازی و حتی درختچه های مخصوص طوطی فراهم می کنند طوطی های خوشبختی هستن برخی طوطی ها سالیان سال مانند مجسمه در گوشه خانه نگهداری می شون.

ایا نگهداری از حیواناتی مانند طوطی در درمان افسردگی موثر هستند؟

متاسفانه عده زیادی بوده و هستند که فکر می کنند اگر تنها هستند وجود حیوانی مانند یک طوطی مثل کاسکو با هوش زیاد انها را از تنهایی در می اورد، البته این درست است اما اگر آن شخص اجتماعی و نرمال باشد در غیر اینصورت به سوراغ حیوان دیگری جهت نگهداری بروید زیرا طوطی ها خیلی اجتماعی هستند و بودن کنار یک فرد یا خانواده نا آرام یا کسل او را نیز پس از مدتی درگیر می سازد.

خرید طوطی سخنگو

خرید طوطی سخنگو خرید طوطی سخنگو  باید با دقت انجام شود و قبل از خرید طوطی سخنگو باید در مورد خصوصیات اخلاقی و نیازهای هر کدام از انواع طوطی اطلاعاتی کسب کنید زیرا در صورت انتخاب غلط علاوه بر صرف هزینه و زمان زیاد، باعث دلزدگی شما از پرندگان و آسیب رسیدن به پرنده نیز

سگهای قهرمان

سگهای قهرمان: سگها در هنر ،فیلمها،سریالهای تلویزیونی،کتابها و داستانها همیشه کارهای غیر عادی،جسورانه و قهرمانانه ای از خود نشان می دهند.

آموزش سگ برای بازی بگیر و بیار

شاید آموزش بازی گرفتن و آوردن در نگاه اول آسان به نظر برسد. هرچه باشد سگ‌ها عاشق بازی کردن و راضی نگه داشتن صاحبان خود هستند. بنابراین آموزش این بازی نباید خیلی دشوار باشد؟ با

آموزش مکان دستشویی به سگ  هر آنچه لازم است بدانید

آوردن یک توله سگ جدید به خانه خیلی هیجان‌انگیز است، ولی چالش‌های خاص خود را به همراه دارد. یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که با آن روبرو می‌شوید، آموزش دستشویی کردن به توله سگ است. بعضی

Questions? Chat with us!Support is online.Support is away.Chat with 7tooti TeamChat with 7tooti Team