خرید و فروش طوطی

خرید و فروش طوطی

خرید و فروش طوطی : طوطی پرنده ای باهوش  و کنجکاو است. طوطی پرنده ای پر سر و صدا است. طوطی ها همراه گروهی از کلاغ ها به عنوان باهوش ترین پرندگان محسوب می شوند. قدرت تقلید صدای انسان ها، آنها را به عنوان طوطی سخنگوی اهلی در آورده است.

خرید و فروش طوطی

خصوصیات انواع طوطی ها

بعضی پرندگان مانند فنچ، مرغ عشق و قناری می توانند ساعات زیادی را در خانه تنها بمانند اما طوطی هایی مانند کاسکو، کاکادو و طوطی سبز فورا از تنهایی افسردگی می گیرند و شروع به پرکنی می کنند.

-پرندگان در خانه به آرامش احتیاج دارند. آن ها با استرس کوچکی لال می شوند و یا سکته می کنند.

-پرندگان، همدم بسیار خوبی برای انسان ها هستند. آن ها اغلب با صاحبان خود می خوابند و بیدار می شوند.

-هر پرنده خصوصیات اخلاقی خاص خودش را دارد. به طور مثال مرغ عشق ها باید به صورت جفت نگهداری شوند و سمبل زیبایی، عشق و علاقه هستند.

-فنچ ها در دسته پرندگان ریز جثه قرار دارند و بسیار پر انرژی هستند.

-قناری، پرنده ای بلند و کشیده می باشد که به سلطان آواز معروف است.

-عروس هلندی در دسته طوطی سانان با جثه کوچک و تاج بلند قرار دارد. در دو طرف صورت عروس هلندی دایره هایی با رنگ نارنحی کمرنگ یا قرمز دیده میشود که به اصطلاح به آن “لپ گلی” میگویند. لپ گلی از نشانه های بارز عروس هلندی می باشد.

-کاسکوها پرندگان فوق حساس و مغروری هستند.

به این نکات در هنگام خرید طوطی دقت کنید

-یک پرنده سالم باید کاملاً هوشیار باشد و در برابر محرک ها به خوبی واکنش نشان دهد. پرنده باید سرحال بوده و پرهای درخشان و تمیز ویک دست داشته باشد.

-از خریدن پرنده ای با پرهای پف کرده و یا چشم های بسته یا نیمه باز جلوگیری کنید.پرهای اطراف مخرج پرنده حتماً باید تمیز باشد.

-چشم هایش باید براق و شفاف باشد و هیچ گونه ترشحی نداشته باشد. پوست بینی شفاف و ترشح نداشته باشد.

-پرنده از ناخن های سالمی برخوردار باشد.استخوان سینه جناق بیرون نزده باشد.

رژیم غذایی و خرید وفروش طوطی

رژیم غذایی مناسب برای آن ها علاوه بر دانه باید شامل میوه و سبزیجات تازه مثل موز، هویج، انواع برگ سبزی و… باشد، همچنين آب سالم و بدون کلر برای خوردن یا حمام کردن.

توجه کنید که هیچوقت نباید به این پرنده های کوچک هسته میوه هایی مثل هلو، گلابی و… داد. در مواردی هم مشاهده شده که بعضی از مردم به آن ها شکلات، چای و چه بسا الکل می دهند که واقعا” برای آن ها زیان آور می باشد .

علائم بیماری و خریدوفروش طوطی

 • -تغيير رنگ دادن یا باد کردن نوک (منقار) پرنده
 • -خسخس کردن موقع تنفس یا سرفه کردن و نفس زدن
 • -تغيير وضعیت چشم
 • -چشم نیمه باز
 • -داشتن تعادل
 • -از بین رفتن طراوت پرهای بدن
 • -ظاهر نامناسب و به هم ریختگی پرها
 • -تغيير در رنگ و بوی فضله (بیماری اسهال- فضله قیر شکل- فضله رنگ زرد-بی رنگ شدن فضله)
 • -دائم خواب بودن و نهادن سر لای پرها
 • -نشستن بر روی کف قفس
 • -نشستن با یک پا روی میله
 • -چسبیدن فضله به پرها
 • -ترشح از چشم یا بینی
 • -غذای هضم نشده در فضله

نگهداری از طوطی ها

برای نگهداری از طوطی ها، روزانه برایشان موسیقی بگذارید. پرندگان عاشق صدای موسیقی هستند و با صدای موسیقی انرژی می گیرند و همخوانی می کنند

-اغلب پرندگان یک نفر را به عنوان دوست صمیمی خود انتخاب می کنند و برای او بسیار رام و دستی هستند.

-پرندگانی که از زمان جوجه بودن نگهداری می کنید، به راحتی دستی می شوند و بسیار رابطه صمیمانه ای با شما خواهند داشت.

-پرندگان احتیاج به نظافت روزانه قفس دارند. آن ها به سرعت از محیط آلوده دچار بیماری می شوند.

-قفس باید متناسب با جثه پرنده به صورت استاندارد انتخاب شود.

-نگهداری پرندگان شکاری کاری غیراخلاقی می باشد زیرا شما با این کار به انقراض زود هنگام آنها کمک می کنید.

در مورد طوطی ها باید گفت همان اندازه که می توانند خوب ارتباط بگیرند در صورت بی توجهی هم از ما آدم ها فاصله می گیرند و حتی حالت قهر به آن ها دست می دهد. .

عده ای هستند که در میان انواع حیوانات خانگی به دنبال پرندگان هستند؛ مثل خریدطوطی . امام برای اطلاع از قیمت خرید و فروش طوطی ، باید به چه نکاتی دقت کنید و باید از کدام پت شاپ قیمت خرید و فروش طوطی را جویا شوید. در پت شاپ هفت طوطی ما بهترین و ارزان ترین قیمت خرید و فروش طوطی را به شما ارایه می کنیم ضمن آنکه همه حیوانات با اصالت و مدارک هستند.

خرید و فروش طوطی

اگر شما هم به دنبال خرید و فروش طوطی می گردبد و می خواهید برای اطلاع از قیمت خرید و فروش طوطی بهترین پت شاپ را پیدا کنید می توانید به ما اعتماد کنید.  اما همیشه پیدا کردن ارزان ترین قیمت خرید و فروش طوطی با چالش هایی همراه بوده است؛ شما باید قبل از هر گونه اقدام برای خرید و فروش طوطی تحقیقات لازم را انجام دهید و در نهایت بهترین و ارزان ترین قیمت خرید و فروش طوطی را پیدا کنید.

خرید وفروش طوطی

قیمت خرید و فروش طوطی

اگر قیمت خرید و فروش طوطی ا می خواهید هفت طوطی بهترین انتخاب برای شماست. کافی است تا با هفت طوطی تماس بگیرید. مشاورین ما به شما راهنمایی های لازم را ارایه می دهند و به شما برای یک خرید مطمئن کمک می کنند.

محمد علیزاده

Just me, myself and I, exploring the universe of uknownment. I have a heart of love and a interest of lorem ipsum and mauris neque quam blog. I want to share my world with you.


{{title}}

{{description}}

خرید بچه خرگوش ارزان

خرید بچه خرگوش ارزان خرید بچه خرگوش ارزان : خرگوش ها حیواناتی فعال ، بازيگوش و دست آموز هستند. تماشاي آنها سرگرمي جالبي است و اصولاً حيوان خانگي مناسبي مي باشد. ساکت است و به رسيدگي خيلي زياد نياز ندارد. خرگوش هايي که به خوبي دست آموز مي شوند آرامند و از بودن در کنار

خرگوش لوپ

خرگوش لوپ خرگوش لوپ، حیوان خانگی اجتماعی، باهوش و مهربان است که به‌راحتی می‌توانید با او بازی کنید. البته گاهی این خرگوش پرخاشگر و خشن هم می‌شود؛ اما با تربیت صحیح می‌توانید این مشکل را حل کنید. خرگوش لوپ عاشق بازی‌کردن، دویدن و پریدن است. اگر به او قاطعانه «نه» بگویید، متوجه می‌شود اجازۀ چه

نژادهای کوچک خرگوش

نژادهای کوچک خرگوش نژادهای کوچک خرگوش  :حدود بیست نژاد مختلف از خرگوش با اندازه کوچک و وزنی بین یک تا سه کیلوگرم با عنوان نژادهای کوچک خرگوش در سراسر جهان شناخته می‌شود. اکثر نژاد این گروه برای نگهداری به فضا و امکانات کمی نیاز دارند به همین خاطر نیز مناسب برای نگهداری به‌عنوان حیوان خانگی

سگ پامرانین

نژاد سگ پامرانین نژاد سگ پامرانین با قیافه بامزه و خندان و خز پفکی و پرپشت و دم برگشته  اش یکی از نژادهای سگ محبوب در ایران هست. تو ایران اونا از روی ظاهرشون اون ها رو به سگ پامرانین خرسی و روباهیتقسیم بندی میکنن! آرشا پت در این مقاله ویژگی های نژاد سگ پامرانین  رو بررسی و در

قیمت سگ پامرانین

قیمت سگ پامرانین قیمت سگ پامرانین بسیار متفاوت است اما به طور کلی این سگ جزء سگ های گران محسوب می شود. پامِرانیان سگی است کوچک ، پشمالو با گوشهای کوچک و نوک تیز و صورتی شبیه به روباه است. انواع کوچک این نژاد با خصلت مطیع بودن و روحیه سر زندگی به همراه جثه

فروش خرگوش مینی لوپ

فروش خرگوش مینی لوپ فروش خرگوش مینی لوپ : خرگوش‌های این نژاد بسیار سرزنده و بازیگوش است و بخاطر هوش بالایی که دارند بسیار آموزش‌پذیر هستند. با اینکه ترجیح می‌دهد در محیطی آرام زندگی کند اما با دیگر حیوانات و کودکان نیز به‌خوبی کنار می‌آید. مینی لوپ‌ها بسیار رام هستند، پس از ورود به منزل

Questions? Chat with us!Support is online.Support is away.Chat with 7tooti TeamChat with 7tooti Team